Author: 3***7
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Mancano i pezzi x il fissaggio
Color: White
Size: 6 Model
Price: £8.34
Original Price: £8.88
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Triple Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 70W~80W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 8000~10000LM |
| SKU | sq260304164874910392067 |
Author: 3***7
Date:
Review: Mancano i pezzi x il fissaggio
Color: White
Size: 6 Model
Author: 3***7
Date:
Review: Mancano i fissaggi
Color: White
Size: 7 Model
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.